Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Vellezerit Mziu - Në Plazh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Plazh".
3. Video është e këngës "Në Plazh", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Vellezerit Mziu - Në Plazh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/04/2012

2012-04-09T19:02:07+00:00Aty pari rastësisht kalova
n'plazh t'Ulqinit të takova
je princesha e ëndrrave të mija
mi trazove krejt ment e mija

Emocione ka shpirti i im
me princeshen ka marr takim
aty pari rastsisht kalova
n'plazh t'Ulqinit të takova

I vetmi dielli me rreze të prek
Të kam afër ska knaqsi mat mir në jet
rrezet e diellit n'ty depërtojn
emocione tek un shkaktojn


Ky tekst u dërgua nga Izi
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë