Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Vellezerit Mziu - Terrin E Bajm Drit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Terrin E Bajm Drit".
3. Video është e këngës "Terrin E Bajm Drit", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Vellezerit Mziu - Terrin E Bajm Drit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/07/2008

2008-07-18T09:55:38+00:00Jam pa ty e më mungon
çdo minut mendjen te ti e kam
jam pa ty e smundem ma
ti spo vjen e smuj met pa

Eja eja shpirt mos prito
hajde shpirtin ma fresko
eja eja,shpirt jam tut prit
bashk na terrin e bajm drit

Spo di çka me ba
kam dëshir met pa
jam në siklet t'madh
ti mthu smuj me ardh

A thot zemra e jote
me nejt unë pa ty
a thot shpirti i yt
me nejt pa dashni


Ky tekst u dërgua nga Izi
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë