Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Aman Aman Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me pa lyp un krejt nji jet
sikur ti kurr skisha gjet
se din kush se ku e ka fatin
ma ke hjek moj ti merakun

Të kam gjet hiç pat kërku
te ti fati mu mka drejtu
të takova moj mrekulli
kurr për jet sndahem nga ti

Të kam ty e më ke mu
fati ne na ka bashku
të kam ty moj mrekulli
kurr për jet sndahem nga ti

Aman aman o sa shyhret
spaska gja mat mir në jet
aman aman o sa shyhret
kur gjen fatin tan për jet


Ky tekst u dërgua nga Izi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Mziu - Aman Aman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman Aman".
3. Video është e këngës "Aman Aman", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0