Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vellezerit Mziu - Vajza Shum Të Reja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajza Shum Të Reja".
3. Video është e këngës "Vajza Shum Të Reja", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Mziu - Vajza Shum Të Reja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/11/2008

2008-11-22T19:07:40+00:00Ju o bukuroshe shum treja nga moshat (2x)
Hapni syt e juaj kujdes nga djelmoshat (2x)

Jeni shum të reja ju me dashuru
ende at fjal mir se keni kuptu (2x)

Do të vij momenti ju të dashuroni (2x)
atëher shum ma mir dini ta shijoni (2x)

Jeni shum të reja ju me dashuru
ende at fjal mir se keni kuptu (2x)

Nëse diçka u duket se po ju mungon (2x)
merrnu me pun tmira lexoni i roman (2x)

Jeni shum të reja ju me dashuru
ende at fjal mir se keni kuptu (2x)

Nëse vendi vendit ndodh se nuk ju nxihet (2x)
ndihmoni ju nënat hajri le tju shihet (2x)

Jeni shum të reja ju me dashuru
ende at fjal mir se keni kuptu (2x)


Ky tekst u dërgua nga Izi
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë