Official Video

Vellezerit Mziu - Tjeter Zdu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mpuq"
Mallkoj ditën që je shku
edhe dielli u pat ndal
nuk kam dasht ma me jetu
ti me tjetrin e un gjall (2x)

As nji fjal smujta me ndrru
kur erdha me u përshëndet
krejt bota u rrutullu
po ndodhka çka se pret (2x)

jam mërzit kur je martu
si me vdek me hy në dhe
mosi ty smujta met marr
tjeter zdu kam ba be (2x)

çelu tok se du me hy
pse jetoj kur sjam me ty

Mallkoj ditën që je shku
edhe dielli u pat ndal
nuk kam dasht ma me jetu
ti me tjetrin e un gjall(2x)

As nji fjal smujta me ndrru
kur erdha me u përshëndet
krejt bota u rrutullu
po ndodhka çka se pret (2x)


Ky tekst u dërgua nga Izi
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...