Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vellezerit Mziu - S'jetohet Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'jetohet Pa Ty".
3. Video është e këngës "S'jetohet Pa Ty", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Mziu - S'jetohet Pa Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/04/2012

2012-04-09T02:09:15+00:00Të kam prit sonte me ardh
ku je shpirt kush të ka ndal
nji mesazh ta kam dërgu
pse ske ardh du mem kallxu

Shpirti don mem lshu
nuk kam ma fuqi
kur e mora lajmin
mthojshe smund të vij

Pse ske ardh kur të kam prit
pse pse pse o shpirt
pse ske ardh du mem kallxu
pa ty shpirti don mem lshu

Mthojshe smund të vij
më kan mbyll në shpi
zoti ata i vraft
sjetohet pa ty


Ky tekst u dërgua nga Izi
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë