Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vellezerit Mziu - Kush Je Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Je Ti".
3. Video është e këngës "Kush Je Ti", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Mziu - Kush Je Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Nr.1"

Komente

Asnjë Koment

17/07/2012

2012-07-17T15:18:40+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush Je Ti" kënduar nga Vellezerit Mziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Mziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ever B - Kush Je Ti

Ref.
Skan besu e tash po vesin tash po vesin
Kompelt jeten jam kon n'rrug e din qyteti
Koha ec qel mengjesi e mesum t'njejtit
Tash veq presum veq presum me na ardh leki
Kallxom kush je ti
Kallxom kush je ti
Kallxom kush je ti per ket shit ma i verteti
Permas o shteti
E n'kuk o hekri
Ndjenjat i msheli i mshelim e dhezum tjetrin
Kallxom kush je ti, 0 pun fati
M'vyn veq momenti qe jom ma i qarti
Kallxom kush je ti
Kallxom kush je ti
Kallxom kush je ti
M'vyn veq momenti

Tash un jom star o mama
Tash o ka m'thirr e ardhmja
Jeten e kom pas drama
Kom ec ec dath en xhama
Folin per sene shum t'vogla
Knena allti s'o lodra
Knena na qka s'po bojna veq me qu pare e nona
I prisht shum me terapi
A pe njeh Ever B
Dhipin s'ta qoj n'pishin se i shkon krejt jeta t'um lyp
Un jom vet fjala hip hop me 13 vjet kom bo spot
Sjom nal asniher i kom dhan krejt muziken e lash n'front
Zemren e madhe e kok luani
E ju mos folni se problemet ju sun i mani
Click-en e madhe n'tel po m'thirr apet mu honey
I dhash me pi kush e skunk prej Amsterdami (je je)

Ref.
Skan besu e tash po vesin tash po vesin
Kompelt jeten jam kon n'rrug e din qyteti
Koha ec qel mengjesin e mesum t'njejtit
Tash veq presum veq presum me na ardh leki
Kallxom kush je ti
Kallxom kush je ti
Kallxom kush je ti per ket shit ma i verteti
Permas o shteti
E n'kuk o hekri
Ndjenjat i msheli i mshelim e dhezum tjetrin
Kallxom kush je ti, 0 pun fati
M'vyn veq momenti qe jom ma i qarti
Kallxom kush je ti
Kallxom kush je ti
Kallxom kush je ti
M'vyn veq momenti

Jeni kopje tlira fake intervista
Ti s'mun mu kon star kur um ke thirr mu n'dit t'shtira
Aj tjetri o high pa pi bari knej bon filma
Filmi juv certan o nuk o real La Familia
Jeten e keni komplet rent, s'jetoni n'trap
Nuk je 2Pac ti o Majkavel je veq kuller
E di qe dekni mem pa t'dekt, po s'kthehna back
Kqyrma t'kalumen e kom t'errt sun fol ti keq
Lambo po shtrihna si n'krevet dje hecsha vet
Merrsha 5-she me shit n'shkoll i shtishna n'gjep
E krejt kta keksa jon per rep
Ti mys un me rresht
Un un kom bo shum sene sa per fat kisha met kerkun
E kjo loj so e jotja nuk o e jotja
Rrethi jem o krejt vagabonda, krejt vagabonda
Mirren me Coca jon krejt koka e vogel bota
E kush jom un ka me fol koha ka me fol koha (ye ye)

I am father for this shit my nigga
Remember my name
E dallimi jem mes ktyne reperav osht qe,
Kta krejt jon bo me kohen, A une kom lind

Gerta Mahmutaj & John Van Ride - Kush Je Ti

me dhuron ti trendafil
gjembat i kam argetim
s'dua te njejtin variant interesant
kush je ti

Meda & Yllka Kuqi - Kush Je Ti

Meda:
Kush je ti
Raport me t'dhon
Ku kam nejt
Me kon jam kon

Yllka:
Une jam
Shpirti yt
Po ti e lyp
Litarin n'fyt

Meda:
Jeten, jeten
Don me ma nxi
Shpirtin e xhelozes
Ti e ki

Yllka:
Jeten, jeten
Kam me ta nxi
Je mashtrus, je mashtrus
Ne dashni

Meda:
Fiks idejat
Ti i ki
Ke me m'humb
Me xhelozi

Yllka:
Kryefort
Valla un jam
Po ti s'ke zemer
Kurr me m'lan

Meda:
Jeten, jeten
Don me ma nxi
Shpirtin e xhelozes
Ti e ki

Yllka:
Jeten, jeten
Kam me ta nxi
Je mashtrus, je mashtrus
Ne dashni

Meda:
Jeten, jeten
Don me ma nxi
Shpirtin e xhelozes
Ti e ki

Yllka:
Jeten, jeten
Kam me ta nxi
Je mashtrus, je mashtrus
Ne dashni

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet