Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Do Ti Kallim Fitilat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Do ti kallim fitilat e Llames
Do ti kallim fitilat e Llames

Do ja marrim o ma te miren o nanes
Do ja marrim o ma te miren o nanes

O ma te miren nana e ka nja e
O ma te miren nana e ka nja e

Ne ja marrim e lajm pa asnja e
Ne ja marrim e lajm pa asnja e

Do ti kallim fitilat e Llames
Do ti kallim fitilat e Llames

Do ja marrim o ma te miren o babes
Do ja marrim o ma te miren o babes

O ma te miren baba e ka nja e
O ma te miren baba e ka nja e

Ne ja marrim e lajm pa asnja e
Ne ja marrim e lajm pa asnja e


Ky tekst u dërgua nga  Amadeo

Vellezerit Mziu - Do Ti Kallim Fitilat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ti Kallim Fitilat".
3. Video është e këngës "Do Ti Kallim Fitilat", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0