TEKSTESHQIP

Vellezerit Mziu
Kalle Kalle
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kalle Kalle" kënduar nga Vellezerit Mziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.