TEKSTESHQIP

Vellezerit Çetaj
Adem Jashari
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Adem Jashari" kënduar nga Vellezerit Çetaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.