Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vellezerit Sinoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Vellezerit Sinoni është një grup artistësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Thugs Way

Koha

Rap Up Epidemic

Kpucat E Zeza

Ksb

Motrat Fejza

M.G.G

Ravosok

Mbretëria Records

Prishtina Dhe Tini

Tags: Vellezerit Sinoni, Vellezrit Sinoni, Vllezrit Sinoni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet