A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vellezerit Ukaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Vellezerit Ukaj is a popular group/singers. Në vitin 2014, Vellezerit Ukaj publikojnë albumin "O Bac Augustini, Jemi Nipat Tu"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

O Bac Augustini, Jemi Nipat Tu (2014)

Kenge Arshikie


» Add A Song »


Related Artists:

Gillespie

Orient Express

R.A.G

Night Rappers

Erozioni

Ligji Rruges

Kadenca Dhe Naseri

Madd Dogs

Tempulli G

Supernova


Tags: Vellezerit Ukaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019