Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Xhaferi - O Allah Na Bashko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ALLAH NA FAL
ALLAH NA BASHKO JA RAB

SHUM PERQARJE DHE UREJTJE
PA DRETESI NE MESIN TON
MJAFT PA BESIMTART NA SUNDUN
PSE PO E KNAQIM ARMIKUN TON

ALLAH NA FAL
ALLAH NA BASHKO JA RAB

U DOGJ KOSOVA E U DOGJ BOSNA
EMBYTEN FEMI BURRA E GRA
ATHU E TER KJO SHPEJT U HARRU
ZGJOHU NGA GJUMI O VELLA MUSLIMAN

ALLAH NA FAL
ALLAH NA BASHKO JA RAB

DIGJET IRAKU E PALESTINA
E NA KEM KOH MEU PERQA
DERDHET GJAKU I SHEHIDIT
E ASKUSH KET DERT SEKA

ALLAH NA FAL
ALLAH NA BASHKO JA RAB


Vellezerit Xhaferi - O Allah Na Bashko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Allah Na Bashko".
3. Video është e këngës "O Allah Na Bashko", por nuk këndohet nga Vellezerit Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Xhaferi:


Komente 0