Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Xhaferi - Allahu Ekber Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ALLAHU EKBER ALLAHU EKBER
ALLAHU EKBER

REF:
ALLAHU ESHT MAI MADHI
TEGJITHVE NA KRIJOJ
ME FEN TON ISLAME
SHUM FISH NA BEGATOJ

TI O ZOT QE NA MESHIROVE
E NASOLLE NE KET JET
POR AI QE SBESON
NUK ESHT NJERI I VERTET

PER FEN ISLAME NE PO JU FLASIM
E TEGJITHVE JU KSHILLOJM
FAL NAMAZ O MUSLIMAN
SE NAMAZI TE SHPETON

NE BOTEN TJETER NE AHIRET
TI QETESI NUK KE ME GJET
NESE NUK KE FAL NAMAZ
TRUPI JOTE KA MEU DJEG

ZOTI BOTEN E KRIJOJ
ME KUR'AN NA UDHEZOJ
NE SUNETIN TA PASOJ
DHE XHENNETIN TA FITOJM


Vellezerit Xhaferi - Allahu Ekber
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Allahu Ekber".
3. Video është e këngës "Allahu Ekber", por nuk këndohet nga Vellezerit Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Xhaferi:


Komente 0