Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Xhaferi - Synetija Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

GEZOHET BABA GEZOHEN NANA
TE GJITH MASHALLAH PO BOJNA
ISHALLAH I PRESIM I MARTOJNA
GEZOHET MIGJA EDHE DAJATE
GJITH MASHALLAH PO BOJNA
ISHALLAH I PRESIM I MARTOJNA

JEM TUBUO MUSLIMAN
NAFTOJ VELLAU NA QOJ SELAM
MEHJESHU ME ILAHI
PERHAIR TKOFT KJO SYNETI

ME HAIR TEKOFT SYNETIJA
ME SHENDET TU RITSHIN FMIJA
JEKALLXU DHE KESAJ RALLE
SE JU JENI SHPI E MADHE


Vellezerit Xhaferi - Synetija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Synetija".
3. Video është e këngës "Synetija", por nuk këndohet nga Vellezerit Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Xhaferi:


Komente 1