Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Xhaferi - Duaje Nënën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

TI KUR LINDE BIR SHUM U GEZOVA
ME MUNDIME TE RITA E KURR SU LODHA

ME KE LAN PA GJUM MUA DIT E NAT
EH KUR BUK SJAM NGI EVLAD EH SJAM BE RAHAT
ME KE LAN PA GJUM MUA DIT E NAT
E KUR BUK SUNGITA EVLAD E SJAM BE RAHAT

DUAJE NANEN SA ESHT GJALL KUR TE VDES MOS ME QAJ
KOHA KALON TI KE MEM LYP NJI DER N'XHENET KA METU NBYLL.
DUAJE NANEN SA ESHT GJALL KUR TE VDES MOS E QAJ
KOHA KALON TI KE MEM LYP NJI DER N'XHENET KA METU NBYLL.

SHUM KET DIT E PRITA QE TE BEHESH BURR
FJALEN QE MA KTHEN SE MENDOVA KUR

JETEN MA BEN ZJERM EDHE SHI KUR BJEN
ME FJAL ME LENDON EH SPO MUJ MET NEM
JETEN MA BEN ZJERM EDHE SHI KUR BJEN
ME FJAL ME LENDON EH SPO MUJ MET NEM


Ky tekst u dërgua nga AFERDITA LALA

Vellezerit Xhaferi - Duaje Nënën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duaje Nënën".
3. Video është e këngës "Duaje Nënën", por nuk këndohet nga Vellezerit Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Xhaferi:


Komente 0