TEKSTESHQIP

Vellezerit Xhaferi
Shpija Të Vogla Kallabllak
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shpija Të Vogla Kallabllak" kënduar nga Vellezerit Xhaferi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika e këngës është kompozuar nga Flurim Buzolli, ndërsa për fjalët e këngës u kujdesën vetë këngëtarët.