Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Vellezerit Zogaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Vellezerit Zogaj është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2011, Vellezerit Zogaj publikojnë albumin "Komandanti Legjendar Adem Jashari". Në vitin 2013, Vellezerit Zogaj publikojnë albumin "Kullat Tona". Në vitin 2018, Vellezerit Zogaj publikojnë albumin "Mitrovica E Isa Boletinit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareMitrovica E Isa Boletinit (2018)

Kullat Tona (2013)

Komandanti Legjendar Adem Jashari (2011)

Zotit T'madh I Qofshim Fale


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Folklorik Hajvalia

Bijte E Marash Krasniqit

Vellezerit Morina

Grupi Llapusha

Grupi Folklorik Batllava

Vllezrit Lamallari

Grupi Dumoshi

Bijte E Bajram Bajes

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Vëllezërit Plakiqi

Tags: Vellezerit Zogaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet