Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vendi Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 13 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Vendi Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Vendi jeton ne Janjeve, muzika per te ka qene dhe eshte nje hobi, duke e vazhduar me seriozitet ai krijoi deri me tani kater kenge ku dy prej tyre jane te realizuara me videoklipe. Në Korrik 2015, Vendi merr pjesë në Kosova Fest Kids 2015 me këngën "Babin E Dua", me te cilen ai fitoi vendin e dyte ne kete kompeticion per femije. Më datë 26 Shtator 2015, Vendi Gashi publikon videoklipin "Jam Si Boss". Në Gusht 2016, Vendi Gashi merr pjesë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Art Hajredini

Agon Goqi

Arlind Lamaxhema

Erion Ajro

Joe Artid Fejzo

Agron Llakaj

Don Arbas

Lirio Nushi

Orhan Zeneli

Niku

Tags: Vendi Gashi, Vendi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet