Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34
Venera është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Vjollca Pasku

Eriona Krasniqi

Sara Balliu

Diellza B

Ilda Dashi

Klejda

Kaltrina Shalaku

E Magjistruara

Aulona Pollomi

Megi Ethemi

Tags: Venera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet