A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Venera Lumani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  91
  • Vendlindja:
  • Strugë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Venera Lumani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Vajza nga Struga e Maqedonisë, Venera Lumani është fituesja e edicionit të dytë të “The Voice of Albania”. Ajo ka triumfuar në natën finale, që u mbajt deri në orët e vona të së premtes, ku ka mundur në finale Jozefinën, Matejin dhe Mjellmën. Por, ndërsa kërkuam në Youtube për video të saj, pamë që e reja ka qenë protagoniste edhe në një tjetër talent show. Ajo e ka provuar për herë të parë të zbulojë talentin e saj, e madje e ka arritur me sukse...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

E fejuara e

Lind Islamit

Fituese e

Voice Of Albania

Pjesëmarrëse në

Star Academy Albania

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Laura Krliu

Flutura Ajdari

Betime Zylali

Adelina Tahiri

Kamela Islamaj

Marjeta Billo

Linda Sadiku

Adalena Seferi

Erga Halilaj

Laura Nezha


Tags: Venera Lumani, Venera, Venus, Lind Islami

Venera Lumani në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019