Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venera Lumani - I Love You Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

whisper [ i love you ,i love you, i love youuu]

Me thuaj i love you me thuaaj,
Me thuaj i love you me thuaaj,


Me thon oo shum fjal me thon,
se kur dashuron nuk njeeh,
asgje s'shikoon..me thuaaj
me thuaj tanii..cfar po me ndodh,
se un sedii sediii,,
jo smund ta kuptoj,
kur nuk jam me tyy ..dhe dita s'kalon..
nuk jam ne took..nuk jam ne qieell..
ti me ndihmon vetten te gjeej..

Me thuaj i love you me thuaaj,
Dua te ndjeej.. pak frym ti me jep sepse buzaa djeeg..

Me thuaaj i love you me thuaj
Sonte dua ta degjojj

Me thuaj i love you me thuajj..
Dua te ndjeej.. pak frym ti me jep sepse buzaa djeeg..

Me thuaj i love you me thuajj

Duaaa te mee ndjeeeeeejj...


Ky tekst u dërgua nga T!n@


Nuk kemi video për këtë këngë.
Venera Lumani - I Love You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Love You".
3. Video është e këngës "I Love You", por nuk këndohet nga Venera Lumani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Venera Lumani:


Komente 0