Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venera Lumani & Lind Islami - Me Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Te dua ta kam then e s'do ndaloj ta them
Sot si asnjeher dhe me shum te ndjej
Ca te solli zemer, kush te tha te vish
Si u bem bashk, vetem zoti e din

Te dua ta kam then e do vazhdoj ta them
Je dashni e vetme, s'ka te dyt si ne
Sa me larg qe shkon, ti pran me rrin dyfish
Jo, asgje ne jet nuk ndodh rastesisht

Je suksesi me i madh
Sa me fat jam qe te kam

Sa e sa fjal, sa e sa fjal
Ti me mesove si te fal
Kur do me zemer, kur do me zemer
Nuk te ben asgje me faj
2x

Cdo penges na beni edhe me te fort
Jo, s'du asgje me shum nga kjo bot
Te jem me ty, shpirti plot, zemra plot
Cdo sakrific qe ne jet e bej
Mendoj per ty dhe kryevepren ton
Kur jam me ju, shpirti plot, zemra plot

Je suksesi me i madh
Sa me fat jam qe te kam

Sa e sa fjal, sa e sa fjal
Ti me mesove si te fal
Kur do me zemer, kur do me zemer
Nuk te ben asgje me faj
2x

Sa e sa fjal, sa e sa fjal
Ti me mesove si te fal
Kur do me zemer, kur do me zemer
Nuk te ben asgje me faj
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Venera Lumani & Lind Islami
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/05/2021
Muzika: Lind Islami
Teksti: Venera Lumani
Produksioni: Elgit Doda
Mix/Master: Marenglen Boja
Video Produksioni: Papadhimitri ProductionVenera Lumani & Lind Islami - Me Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Zemer".
3. Video është e këngës "Me Zemer", por nuk këndohet nga Venera Lumani & Lind Islami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (7)

34
14
35
22
19
31
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Venera Lumani:


Komente 1