TEKSTESHQIP

Venera Lumani
E Doja
Lyrics

E doja shum
se duan kurr sa un
Askush se kishte fal
ate qe ja kam fal

Si ka mundesi
te humbesh kur e ke
Ti dedikosh nje jet
ne fund te mbetesh vet

2x
E di do jetojme ne te njejtin qiell
Nuk do te shoh te re dot ndjej
Koha per mua prapa nesh
po aq sa shi dhe lot do sjell

Si ti kuptoj
kto syt qe loti zgjon
Nuk di si tua shpjegoj
qe me zdo te shikojn

I le te qajn me zerin tend
dhe nje kujtim le tdhemb
Sikur ta dije ti
te dua perseri

5x
E di do jetojme ne te njejtin qiell
Nuk do te shoh te re dot ndjej
Koha per mua prapa nesh
po aq sa shi dhe lot do sjell

DËRGOI:
INFO
Ky produkt muzikor është prezantuar para shikuesve i kompletuar tejet mirë me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 6 Tetor 2014.