TEKSTESHQIP

Venera Lumani & Lind Islami
Zemer Ne Katror
Lyrics

VENERA
Vetes cfare ti them
Vetes si mund t'ia them
Vetja le te me kuptoje
kjo s'mund te jete vec loje
kur humbet cdo kontroll
Vetem ti mund t mbash ne dor
si e madhe egzagjeroj drama queen une pretendoj

LINDI
kur ti mendon qe krejt kan marr fund
zemer ama doren
vere doren n'zemren teme shpirt
dhe ndije qysh don me pelcit
as ni here shum fjal skam thon krejt cka kam dasht
me thon po ndina mir
qelsat tim kom dhon
veq ty o gjan tkom lon me qel pa trokit

Ref.
Kuuuu jeee
Kuuuu jeee
Kuuuu jeee

Krejt cka du ti zemer je
as gje tjeter s'vle
neser ca do le te ndodh
ca do le te ndhodh
se
jemi zemer ne katror
zemer ne katror
vec ne si ne shpirt vone2x
jemi bashk ne qiellin ton
si nuk mbaron dashnia jon

do te ndjek te ndjek ne cdo hap
sdo te ndal do te ndjek prap 2x

kur humbet cdo kontroll
vetem un mund te mbaj ne dor
por pa ty un e di
asgje smund te jet njesoj

Ref.
Kuuuu jeee
Kuuuu jeee
Kuuuu jeee

Krejt cka du ti zemer je
as gje tjeter s'vle
neser ca do le te ndodh
ca do le te ndhodh
se
jemi zemer ne katror
zemer ne katror
vec ne si ne shpirt vone2x
jemi bashk ne qiellin ton
si nuk mbaron dashnia jon

do te ndjek te ndjek ne cdo hap
sdo te ndal do te ndjek prap 2x

neser ca do le te ndodh
ca do le te ndhodh
se
jemi zemer ne katror
zemer ne katror
vec ne si ne shpirt vone2x
jemi bashk ne qiellin ton
si nuk mbaron dashnia jon

DËRGOI: