TEKSTESHQIP

Venera Lumani & Lind Islami
Me Ty
Lyrics

[Venera:]
Jam para teje sot
Me zemer ne dore
Syt i kam me lot
Jam ketu ne emer te dashurise
Dhe po t'me lije ti, une nuk te braktis

[Lindi:]
Nuk kam frik me dasht dhe une njesoj si ti
E kur jeta na rrzon poshte
Me ty majen du me e mbrri.
Me e mira jone hala, hala s'ka ardh
Kam me prit, kam me prit
Pritem dhe pak

[Bashke:]
Cdo fjale qe ma ke than
Shenje ma ke lan
...ke lan, ma ke lan
Edhe rete na kane nxan ama prap ti ma ke than

[REF.:]
Jaaam me ty bebé
Jaaam me ty bebé
Ken e pate afer dje?
Neser po aty me ke
Jaaam me ty bebé

Edhe kohen pas me e kthy
Jo, asgje s'kisha ndryshu
M'thuj ca mundet neve me na thy?
2x

Cdo fjale qe ma ke than, shenje ma ke lan
...ke lan, ma ke lan
Edhe rete na kane nxan ama prap ti ma ke than

Jaaam me ty bebé
Jaaam me ty bebé
Ke e pate afer dje?
Neser po aty me ke
Jaaam me ty bebé
2x

DËRGOI:
INFO
Për të rritur aspektin kreativ, projekti muzikor është prezantuar tek audienca i plotësuar me vlera artistike edhe me një videoklip muzikor, video produksionin e të cilit e punoi Papadhimitri Production. Ky videoklip u publikua me datë 7 Shkurt 2021. Këngën e kompozuan bashkarisht vetë këngëtarja, teksti ka punuar si autor Venera Lumani, ndërsa produksioni në studio u punua nga Elgit Doda.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200