TEKSTESHQIP

Venera Lumani & Lind Islami
Me Zemer
Lyrics

Te dua ta kam then e s'do ndaloj ta them
Sot si asnjeher dhe me shum te ndjej
Ca te solli zemer, kush te tha te vish
Si u bem bashk, vetem zoti e din

Te dua ta kam then e do vazhdoj ta them
Je dashni e vetme, s'ka te dyt si ne
Sa me larg qe shkon, ti pran me rrin dyfish
Jo, asgje ne jet nuk ndodh rastesisht

Je suksesi me i madh
Sa me fat jam qe te kam

Sa e sa fjal, sa e sa fjal
Ti me mesove si te fal
Kur do me zemer, kur do me zemer
Nuk te ben asgje me faj
2x

Cdo penges na beni edhe me te fort
Jo, s'du asgje me shum nga kjo bot
Te jem me ty, shpirti plot, zemra plot
Cdo sakrific qe ne jet e bej
Mendoj per ty dhe kryevepren ton
Kur jam me ju, shpirti plot, zemra plot

Je suksesi me i madh
Sa me fat jam qe te kam

Sa e sa fjal, sa e sa fjal
Ti me mesove si te fal
Kur do me zemer, kur do me zemer
Nuk te ben asgje me faj
2x

Sa e sa fjal, sa e sa fjal
Ti me mesove si te fal
Kur do me zemer, kur do me zemer
Nuk te ben asgje me faj
2x

DËRGOI:
INFO
Krijimi muzikor u përcoll para shikuesve nga ana vizuale edhe me anë të një klipi muzikor, produksioni i të cilit u krijua nga Papadhimitri Production. Ky videoklip u publikua më 27 Maj 2021. Muzika e këngës është një komponim nga Lind Islami, autore e fjalëve të tekstit është Venera Lumani, ndërsa produksionin në studio e krijoi Elgit Doda.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200