Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venis Agaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 14 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Venis Agaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Vazhdon te jetoje ne Gjilan, sa i perket jetes private ai ka nje vella binjak te quajtur Eris dhe jane vetem keta dy ne familjen kater antarshe. Me muzik ka kenduar ne familje si femije, por ne vitin 2015 ka vendosur te marr me seriozitet muziken dhe te futet ne boten e muzikes ngadal dhe me hapa te sigurt. Ka vendosur per here te pare te hyje me kengen "Paqe kerkoj" ne festivalin e pare "Mollekuqja" ku mori qmimin Teksti me i mire dhe ne nje fes...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Venis Agaj