Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Venom është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo reggae. Më datë 16 Gusht 2018, Venom publikon videoklipin "Albanian Dancehall"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nevu

Rbs

Gentian Muska

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Snero

Ekrem Bislimi

Sazan Mecani

Tags: Venom


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet