Vera Picari
Vera Picari

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Vera Picari është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 20 Tetor 2020, Vera Picari publikon videoklipin "Lind E Rrit M'tiron!". Më datë 23 Nëntor 2020, Vera Picari publikon videoklipin "Kalamojt Jane Mbreti". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Gezim Mneri. Më datë 27 Janar 2021, Vera Picari publikon videoklipin "Me Kismet, Pa Kismet". Muzika e këngës u punua nga Gezim Mneri, teksti u shkrua nga Anila Kodra, ndërsa për orkestrimin u kujdes Gezim Mneri. Më datë 6 Shtat...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0