Më mbaj mend (për 1 muaj)

Verim Zendeli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Verim Zendeli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 7 Nëntor 2011, Verim Zendeli publikon videoklipin "As Unë As Ti". Më datë 2 Nëntor 2016, Verim Zendeli publikon videoklipin "A Ishe Ti". Më datë 20 Korrik 2017, Verim Zendeli publikon videoklipin "Xhan". Teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani. Më datë 6 Nëntor 2017, Verim Zendeli publikon videoklipin "Asgje S'esht Njesoj Pa Ty". Teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani. Më datë 14 Dhjetor 2018, Verim Zendeli publikon videoklipin "Ti I...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Angelo Miho

Besnik Peqani

Met (Muhamed Brahimi)

Egland

Papush Sadiku

Egzon Krasniqi

Denny

Xhustino Hasani

Deni

Loni Gashi

Tags: Verim Zendeli


Komente mbi këtë artist