Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Veriort

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Veriort është një grup artistësh i njohur. Më datë 21 Prill 2010, Veriort publikojnë videoklipin "Per Ni Kafshat Buk". Më datë 14 Shkurt 2011, Veriort publikojnë videoklipin "Harro"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Supernova

Kthjellu

Erozioni

Night Rappers

Vëllezërit Zikolli

Bloody Soldierz

Kadenca Dhe Naseri

R.A.G

Tempulli G

Motrat Krasniqi

Tags: Veriort, Verioret, Verior't


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet