Më mbaj mend (për 1 muaj)


Veriort - Ngjyra E Veriorve

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngjyra E Veriorve".
3. Video është e këngës "Ngjyra E Veriorve", por nuk këndohet nga Veriort.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Veriort - Ngjyra E Veriorve  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/04/2009

2009-04-02T17:38:24+00:00EDISON
Edison tash n´to n´bit e gjun ni zooo
Perpunohet villet pillet hiti bohet n´goo
Merre tash qet fllo merre edhe mso
thojna sikur fifti go go go
purumap purumap purumap heejjj
une maj miri jom ka vrej
gjithqka ktu te une okej
Ti qashtu une ma mir e gjej
Ku je n´stokholm Ku je n´prishtin
une jom shum bizi per ata qe se din
Cadillak tzi me 2 si bionsi
Qaj osht Edisoni shoki po ta tham me garanti
euu euuu sma ninkti posht si kallxoj
tjert marrin lluft saher une pushoj
a kur boj diqka eh eh krejt shujn
shoki si na kot se sumujn e prujn

EDISON/REFREN
Tfort na pej gjepi edhe pej natyre
edhe qikjo ngjyre po na shkon shum per ftyre
okej okej okej stop stop nale rooten
Veriort kur jon mir me gisht e sillin boten


GJENTILLE
Sa her qe po vim po bim sene me killa
e kom dhez haver a po i ngre 2 tima
se te paska marr malli e tu paskan kuq syt
uu qysh koke bo po dojeshe veten me myt
Dost mos mu shit se per mu shit un jom
Krejt i kom kta e din o njeri monoton
se tmloj me rima dobsir e ma fell nuk po him
i masim une ti qather kur dalim e n´bin
Nese ki naj mene tkeqe hiq mos em ngo
nese je fanc i verijorve qo doren voto
se vizllim o ka nihet kush o njo o ka shihet
kur na vim anej kerkush tjeter nuk po nihet
se saher gjentille o en n´bit ti duhesh kryt me livrit
nese qajo kushton qaq kush 2her vleren ja rrit
ne non qimt ne e bojm se spo ka kush e bon
na jem gengsta .................repi jon dallon.


Ky tekst u dërgua nga Ssmmookkiinngguu - Veriort
Më Shumë Këngë Nga Veriort:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet