Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Veriort - Ec Me Mu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/09/2010

2010-09-25T20:31:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ec Me Mu" kënduar nga Veriort.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Veriort i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Veriort:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet