Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Veriort - Per Ni Kafshat Buk  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/04/2010

2010-04-21T10:28:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Ni Kafshat Buk" kënduar nga Veriort.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Veriort i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Veriort:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet