Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Topojan 
  • Mosha:
  • 50 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Veron Hoxhaj është një shkrimtar. Ai lindi me 7 mars 1970 ne fshatin Topojan te rrethit te Përmetit dhe eshte autor i 4 librave. Jeton ne mergim bashke me familjen....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Sajmir Hide

Ilir Koro

Lulzim Kalaj

Agron Tufa

Gëzim Ajgeraj

Fehmi Pireva

Islam Idrizi

Blerim Bytyçi

Shkëlqim Ziraj

Arben Kurteshi

Tags: Veron Hoxhaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet