Më mbaj mend (për 1 muaj)

Veron Hoxhaj
  • Vendlindja:
  • Topojan 
  • Mosha:
  • 50 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 7 Mars 1970
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Veron Hoxhaj është shkrimtar. Ai lindi me 7 mars 1970 ne fshatin Topojan te rrethit te Përmetit dhe eshte autor i 4 librave. Jeton ne mergim bashke me familjen.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet