A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Verona Berisha

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  •  
  • Age:
  • 22
Verona Berisha is a singer of Pop music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Donika Maqaj

Brikey

Ardita Begu

Aida Gashi

Klaensa

Eli Qorri

Enna

Keisi

Arselinda Sheqeri

Iva Aliko


Tags: Verona Berisha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019