Më mbaj mend (për 1 muaj)

Verona Mala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Verona Mala është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 12 Dhjetor 2011, Verona Mala publikon videoklipin "Gjenerata Ime". Më datë 19 Qershor 2012, Verona Mala publikon videoklipin "Mamin E Kam Xhan". Më datë 25 Qershor 2013, Verona Mala publikon videoklipin "Kam Nje Kerkes". Në Nëntor 2013, Blinera Muzhaku & Verona Mala marrin pjesë në Lyra Fest 2013 me këngën "Shoqet Llafazane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhenis Dhima

Arbnora Bahtijari

Igzidora Gjeta

Dhurata Haliti

Rina Shyti

Donika Zhushi

Hajrie Ademi

Princesha Morina

Elvira Morina

Ermira Ahmeti

Tags: Verona Mala


Komente mbi këtë artist