Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vers&Benz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Vers&Benz është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 4 Janar 2019, Vers&Benz publikojnë videoklipin "Mafia (AMG Remix)". Më datë 9 Gusht 2019, Vers & Benz publikojnë videoklipin "In Venezia Amg Bandit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

E$

Minus And Zero

Ela Dhe Bora

Era Dhe Elvira

Vellezrit Kuqi

Etleva Dhe Era

Leonida Dhe Ajla

Vellezerit Salihu

Soni N Nice

Naimi Dhe Adi

Tags: Vers&benz


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet