Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vesa Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
  • Vendlindja:
  • Therand 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Vesa Berisha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Vesa Berisha jeton ne Suhareke. Muzika dhe Baleti jane dy pasione te Veses por gjithmone ne radhe te pare e ka mesimin. Më datë 14 Qershor 2010, Vesa Berisha publikon videoklipin "Engjelli Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

15 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Anika Berisha

Arbnora Rexhepi

Erza Hoti

Roza Sadiku

Edueda Salihaj

Lorina Dula

Blinera Muzhaku

Rreze Bekteshi

Djellona Krasniqi

Alisa Jerliu

Tags: Vesa Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet