Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Berisha - Pranvera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  9

Erdhi pranvera.
Dolen femijet me nxitim luajn ne oborr mbusshur me gezim ejani femije se erdhi Pranvera
Qeli trendafili me plot lule tjera .

Femijet gezohen asnjehere s'hidherohen
Gjithnje te gezuar asnje i pikelluar .

ref:

Pranvera e bukur nje lule e strukur
Nga shku qe binte nga bora qe rrinte
Ato dit i kaluam ne pushin ne shkuam


Ky tekst u dërgua nga Rea


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vesa Berisha - Pranvera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pranvera".
3. Video është e këngës "Pranvera", por nuk këndohet nga Vesa Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vesa Berisha:


Komente 5