Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Kiseri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Vesa Kiseri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2006, Vesa Kiseri merr pjesë në Ylberi 2006 me këngën "Vera". Në Qershor 2007, Vesa Kiseri merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Vendi Im". Në Dhjetor 2008, Vesa Kiseri merr pjesë në Ylberi 2008 me këngën "Rock Star"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lea Nici

Elsa Bilalli

Elmedina Morina

Vesa Breznica

Enea Xhafaj

Klodiana Ramadani

Viola Konjufca

Era Ramadani

Liza Ahmedi

Elza Ajrullahu

Tags: Vesa Kiseri


Komente mbi këtë artist