Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Sinani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Vesa Sinani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 7 Dhjetor 2013, Vesa Sinani publikon videoklipin "Shopping"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Igzidora Gjeta

Dhurata Haliti

Arta Jashari

Rina Shyti

Elvira Morina

Egzona Kryeziu

Niki Mjeda

Estela Nikoliqi

Dea Sabriu

Ambra Troplini

Tags: Vesa Sinani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet