Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vesa Smolica & Indrit Mesiti - Perandor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perandor".
3. Video është e këngës "Perandor", por nuk këndohet nga Vesa Smolica & Indrit Mesiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Vesa Smolica & Indrit Mesiti - Perandor Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pjesëmarrëse në

Top Fest 5

Komente

Asnjë Koment

29/09/2008

2008-09-29T19:04:13+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Perandor" kënduar nga Vesa Smolica & Indrit Mesiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN
Më Shumë Këngë Nga Vesa Smolica:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë