Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Smolica - Kujtim Qe S'thuhet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

How could I let you stay?
Cause you blow it all away
I know I will be okey
The sun shines every day

Me ndjeke nga pas...
Tash shume vite i lame pas
M'tregove sa shume me ndjeje
Tha qe je vetvetja afer meje

M'premtove shume lumturi
Keshtu fitove dhe dashuri
Dhe fjalet jane thjesht disa çaste
Une te bind pa fjale vetem fakte

How could I let you stay?
Cause you blow it all away
I know I will be okey
The sun shines every day

How could I let you stay?
Cause you blow it all away
Stuck inside of these walls
I'll strip you bare till
Truth comes out...

Te ndjeka nga pas...
Ndryshoi gjithçka qe lam pas
Premtova gjithçka qe kisha
Vetem e jotja doja te isha

Ta fala shpirtin ty
Fitove prap,ti kete e di
E dhimbja s'kishte ku te trokiste
Erdh tek une shkallve po zbriste

How could I let you stay?
Cause you blow it all away
I know I will be okey
The sun shines every day

Gjithçka tani kam kuptuar
Me nje tjeter me ke zevendeuar
Fajin tend vazhdon mbulon...
Por ketu prej sot çdo gje mbaron

How could I let you stay?
Cause you blow it all away
I know I will be okey
The sun shines every day

How could I let you stay?
Cause you blow it all away
I know I will be okey
The sun shines every day


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimVesa Smolica
Publikimi: 24/12/2010
Festivali: Top Fest 10


Vesa Smolica - Kujtim Qe S'thuhet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujtim Qe S'thuhet".
3. Video është e këngës "Kujtim Qe S'thuhet", por nuk këndohet nga Vesa Smolica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vesa Smolica:


Komente 0