Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Smolica & Indrit Mesiti - Djepi I Trimërisë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djepi I Trimërisë" kënduar nga Vesa Smolica & Indrit Mesiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Luan Zhegu & Tonin Tershana. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Shqipëri faqebardhë
nur' i trimëris,
në çdo djep ti përkund
këngën e lirisë.

Shqipëri faqebardhë
djep' i trimërisë
në çdo shkrep ti qendis
yjet e lirisë.

Jeta çel lule dhe rini
bijtë e tu jemi Shqipëri,
brez i fort@ rritur në pranverë
trimërinë mbajmë në gji.

Featuring: Indrit Mesiti
Publikimi: 14/12/2013Më Shumë Këngë Nga Vesa Smolica:


Komente mbi këtë këngëVesa Smolica & Indrit Mesiti - Djepi I Trimërisë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djepi I Trimërisë".
3. Video është e këngës "Djepi I Trimërisë", por nuk këndohet nga Vesa Smolica & Indrit Mesiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.