Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Smolica - N'shpirt (Feat. Faton Macula)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

I ngult n’shpirt
Pse nuk përfundoj si n’fillim
M’vjen fortë me bërtit
M’duhet me u kthy lomshin me zbërthy!

Ref:
E du e du e du
Ama, dyt n’rrugë tjera kemi shku
E di e di
Çdo ditë e ma shumë je tu m’ni


Krejt i kam po s’o kurgjo pa ty
Te tjetri ty jam tu t’lyp
Du mi myt kujtimet para se ato mu
Du me t’shajt po prap je n’mu


Ref:
E du e du e du
Ama, dyt n’rruge tjera kemi shku
E di e di
Çdo ditë e ma shumë je tu m’ni


Jemi kon atje ku ëndërrat s’kanë ëndërru
Tash s’mujna dashnisë pikën me ja vnu
Hala ma shumë po m’vranë
Që t’du, zemra m’qeli varrë


Ref:
E du e du e du
Ama, dyt n’rrugë tjera kemi shku
E di e di
Çdo ditë e ma shumë je tu m’ni
Vesa Smolica
Featuring: Faton Macula
Publikimi: 13/06/2020
Muzika: Vesa Smolica
Teksti: Vesa Smolica
Produksioni: Gezim Lazri


Vesa Smolica - N'shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'shpirt".
3. Video është e këngës "N'shpirt", por nuk këndohet nga Vesa Smolica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vesa Smolica:


Komente 0