Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa - Kaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Erën tem asaj ja kam kallzu,
Kur i frymon n'qafë, ti mu me m’kujtu,
Ama unë tash parfimin e kam ndrru,
Se ni jetë e re pa ty ka nis për mu!

Ajo se din ç’a po ndodhë reth saj,
Unë dhimbjen, e ti sekretin mbajmë!
I vetmi sen që ne dy ndajmë
osht tash e mas, tash e mas,
Na dy nuk jena mo bashkë..
Vesa Smolica
Publikimi: 02/10/2020
Muzika: Vesa Smolica
Teksti: Vesa Smolica
Video Produksioni: Enis Nishori Films
Produksioni: Gezim Lazri
Special Guest On Guitar: Agron Peni
Fashion Designer: Egzon Kazagiqi
M.U.A & Hair: Arbër Bytyqi
Cinematographer: Drin Bajraktari
Scenographer: Albin Bajraktari
Ass.Cam: Fehmi BajraktariVesa - Kaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kaj".
3. Video është e këngës "Kaj", por nuk këndohet nga Vesa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

33
27

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Vesa Smolica:


Komente 0