TEKSTESHQIP

Vesa Smolica & Indrit Mesiti
Djepi I Trimërisë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djepi I Trimërisë" kënduar nga Vesa Smolica & Indrit Mesiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.